Masaż rollen

ROLLEN, czyli jak „wyrollować” zbędne kilogramy

Jednym z ostatnich hitów na rynku jest masaż na urządzeniu ROLLEN. Tego rodzaju masaż jest zaliczany do najskuteczniejszych. Pozwala on zadbać o szczupłą i smukłą sylwetkę.

ROLLEN to specjalistyczne i profesjonalne urządzenie, które dzięki masażowi limfatycznemu modeluje sylwetkę, usuwa cellulit, zmniejsza tkankę tłuszczową i ujędrnia skórę. Poprzez pobudzanie mięśni osoby ćwiczącej dochodzi w naszym organizmie do ruchu limfy, dzięki czemu poprawia się przemiana materii, krążenie krwi i wzmacnia odporność organizmu. Zawdzięczamy to wszechstronności ROLLENU, gdyż osoba ćwicząca przyjmując kilkanaście pozycji, poddaje masowaniu praktycznie wszystkie partie naszego ciała: stopy, łydki, uda, pośladki, boki, brzuch, ręce i plecy. Ćwiczenia na ROLLENIE dają uczucie przyjemnego relaksu i odprężenia. Osoba ćwicząca na oryginalnym urządzeniu ROLLEN może zaprogramować swój indywidualny cykl masażu, a na specjalnym wyświetlaczu zobaczy, ile zostało spalonych kalorii podczas jednej sesji masażu. Bardzo ważnym atutem ROLLENU jest także możliwość regulowania prędkości obrotów wałka rolującego, w zależności od potrzeb Klienta i masowanej części ciała.

Osobom korzystającym z masażu na ROLLENIE polecamy wygodny strój sportowy: spodnie typu „leginsy” oraz koszulkę bez guzików, zamków i ozdób.

Doskonałą rekomendacją ROLLENU są liczne nagrody przyznawane przez fachowców, m.in. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Regularne korzystanie z masażu ROLLEN daje efekt ujędrniania ciała (wzmocnienie mięśni), lepsze ukrwienie oraz odpowiednie dotlenienie całego organizmu, a co za tym idzie lepsze samopoczucie i wymarzoną sylwetkę.

Masaż ROLLEN jest polecany szerokiej grupie klientów, bez względu na wiek, płeć i poziom sprawności.


OdkrywcaFalubaz StudioUrodyAleksa