Fitness

Na zajęcia fitness zapraszamy do Gimnazjum nr 1 przy ul. Wyszyńskiego 101 w Zielonej Górze we wtorki i czwartki w godzinach:

19.30-20.30
PROGRAM CAŁEGO CIAŁA:
  • modelowanie sylwetki
  • wzmacnianie mięśni
  • Biodra - Uda - Pośladki + Brzuch
  • GYMSTICK (nowość!)

Pamiętamy, że bardzo popularne w dzisiejszych czasach pojęcie „fitness” oznacza tak naprawdę pewien sposób postępowania, myślenia oraz dbałości o nasze zdrowie i witalność. Efektem fitness powinno być optymalne funkcjonowanie organizmu w trzech sferach: fizycznej, umysłowej i emocjonalnej, które zapewni wysoką jakość życia. Dlatego często mówi się, że fitness to sprawność ciała, umysłu i psychiki.

Współczesny fitness to również nowoczesne ćwiczenia na sali, potocznie nazywane aerobikiem. I choć współczesny aerobik nie jest już wcale podobny do ćwiczeń Kennetha Coopera czy Jane Fondy sprzed kilkudziesięciu lat to zasada jego wpływu na organizm człowieka nie zmieniła się wcale. Celem głównym zajęć aerobowych jest zawsze stymulacja układu krążenia i oddychania w celu zwiększenia wydolności tlenowej.

W miłej atmosferze, przy specjalnie dobranej muzyce, możemy spędzić kilkadziesiąt minut, oddając się wybranej formie fitness. Oferta zajęć jest naprawdę bardzo szeroka i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Do wyboru mamy, m.in.: step aerobic, gymstick, nordic walking, pilates, program całego ciała, aqua-aerobic czy wiele form tanecznych.

A oto nasza recepta na bycie fit:
  1. odpowiednie odżywianie
  2. odpowiednie oddychanie
  3. odpowiednia aktywność – fizyczna, umysłowa, emocjonalna
  4. odpowiednia pielęgnacja
  5. odpowiedni wypoczynek
Pamiętajmy, że na podjęcie działań w zakresie fitness nigdy nie jest za późno!

OdkrywcaFalubaz StudioUrodyAleksa